Praktický web pro komunální politiky

Poptávka

Osobní spolupráce

Organizace, či jednotlivci, často přátelé, s kterými různým způsobem spolupracuji, podporuji (nebo oni mě) a provozují činnost, která se mi líbí:

- kapela Benjaming´s clan

Diamant, podporujeme náhradní rodiny srdcem

Michal Kaněra - cyklista

Servis pro obce a samosprávy, dotační projekty

Konkrétně pro vás připravíme a nabízíme tyto služby:

a) samospráva na zakázku aneb „řekněte nám, co vy potřebujete a my to zajistíme“

(zejména nastavení fungování menších úřadů, optimalizace procesů a komunikace, základní legislativa, předávání zkušeností.) Vy nám řeknete, co potřebujete, my vám řekneme cenu a termín. Cena se pohybuje v rozmezí 300-500 Kč za hodinu dle náročnosti a rozsahu.

b) strategické plánování. Potřebujete strategii rozvoje obce? Oslovte nás. „Ušijeme“ vám ji na míru. A jestli si myslíte, že ji nepotřebujete, tak se pletete :).

c) potřebujete zajistit dotační projekt od  A po Z? Kontaktujte nás.

d) dále přímo zastupujeme firmy Vella Náchod (výroba nůžkových stanů, nafukovací reklamy, reklamní materiály, sportovní oblečení pro různé sporty, dresy pro volný čas i hasiče,…) a Doldy (batohy, ruksaky, sportovní doplňky, outdoor).

e) zastupování firmy  EKONSYS – dálkové ovládání veřejného osvětlení, zvonů, úspory energie, cloudová úložiště,  IT, internet a mnoho dalšího.

f) kulturní a sportovní akce na klíč, výročí a podobně (PR, program, světla, zvuk, moderování, pódium – full servis).

g) kromě toho a mnoho dalšího umíme zajistit kvalitní a vyzkoušený mobiliář pro obce, dotace na odpadové hospodářství včetně kompletní realizace.
  

 

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

 

 

Oblast působení:

Česká republika. Pouze u vyloženě malých projektů vám samozřejmě doporučíme obrátit se na místní firmu (nebudeme vám jezdit opravovat jednu žárovku veřejného osvětlení z Náchoda, to by vás to přišlo draho.) Hlavní oblast působení je Královéhradecký, Liberecký a Pardubický kraj.  Spoustu věcí jde vyřídit i elektronicky, ale sázíme na osobní kontakt. Cena je individuální a stanovujeme ji na základě konkrétního požadavku. Předběžná konzultace je zdarma.

Naše mantra: Děláme to, co nás baví a co umíme. Dotaz, či zakázku, kde si nejsme jisti odborností zdvořile odmítneme, popřípadě poradíme specialisty. Naše cena je často dvousložková: základní taxa a odměna v případě úspěšnosti.